איך לבחור חברת קידום אתרים אמינה

אם כבר יש לכם אתר אינטרנט מעוצב ואיכותי, השלב הבא הוא להביא תנועה של מבקרים לאתר שיהפכו ללקוחות משלמים בעזרת קידום האתר במנועי החיפוש ובעיקר גוגל, לכן חשוב לבחור חברת קידום אתרים אמינה אשר תבצע את תהליך שיווק וקידום האתר על הצד הטוב והמקצועי ביותר. תהליך הקידום הינו ארוך וסיזיפי, שיש לדאוג להמשכיות שלו. לפני שאתם מקבלים החלטה בבחירת החברה שתלווה אתכם בתהליך, יש מספר דברים מרכזיים שחשוב  לדעת. 

רושם ראשוני והגיון בריא- קודם כל תקפידו לבדוק את האתר של החברה, האם הוא מסודר? מעוצב ברמה גבוהה ומשדר אמינות? האם יש הקפדה על חיבור מאובטח? במידה ולא זו אינדיקציה לכך שמדובר בחברת קידום לא אמינה. בנוסף, תבדקו את הביקורות על החברה בגוגל או בעמוד פייסבוק שלהם וגם האם האתר שלהם מותאם למובייל ורספונסיבי, מפני שאם לא, סביר להניח שמדובר בחברה לא מקצועית וחסרת ניסיון. 

  • כמה זמן החברה פועלת- בדקו כמה זמן החברה פועלת בתחום קידום האתרים, ככל שיש לחברה יותר ניסיון כך יהיה לה יותר מושג מה יכול לעבוד טוב ומה לא. חברה ללא ניסיון מתבררת פעמים רבות כבזבוז זמן ובעיקר כסף. 
  • דוגמאות לעבודות- לחברות אמינות ואיכותיות בענף, חייב שיהיה דוגמאות לתוצאות שהצליחו לייצר ללקוחות שלהם. הדוגמאות מהוות מעין חותמת לניסיון והכישורים שהחברה מביאה עימה. 
  • תשמרו על ריאליות – אף חברה לא יכולה להבטיח לכם, ב-100% שהאתר שלכם יתברג בעמוד הראשון בגוגל, שכן מדובר בתחום מאוד דינמי ותהליך ארוך ומתמשך, שדורש השקעה, לכן אל תקשיבו לחברות שזורקות הבטחות ללא שום ביסוס. 
  • חברת קידום אתרים טובה שמתיימרת ליצור עבורכם תוצאות, צריכה להתברג בטופ של תוצאות החיפוש בביטויי מפתח שונים על מנת להוכיח שהיא באמת טובה. 

לסיכום, תהליך קידום האתר יכול להיות ארוך מתסכל ומתיש, שדורש השקעה רבה של זמן אך בסופו של דבר משתלם לחלוטין לטווח הארוך, לכן היזהרו מחברות שזורקות לכם הבטחות סרק או לא מראה את התוצאות שהיא מספקת ללקוחות שלה. 

אשמח לעזור לכם בעזרת הניסיון הרב שצברתי בתחום, בקידום האתר שלכם בצורה המקצועית ביותר. dsdigital.co.il

סגירת תפריט
רוצים לנסות אותי?
אני מבטיח שלא תתאכזבו..

ניתן למצוא אותי גם בנייד 0542946309