קצת עליי

קצת עליי

בניית אתרי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים, בהתאמה אישית לכל לקוח. אצלי שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אני משקיע את מלוא תשומת הלב ודואג ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל התהליך. במידת הצורך, אני עומד לרשות לקוחותיי גם בהמשך הדרך, לאחר שהאתר כבר הושלם ועלה לאוויר.

כמה מילים

נעים מאד, אני דרור שלג, בן 31 מנתניה. נשוי + 3 ילדים. אני עוסק בבניית אתרים מאז שנת 2017 ותחום ההתמחות שלי הוא וורדפרס. אני מאמין שאתר אינטרנט הוא הראי של בעליו, ולכן חשוב להשקיע ולפנות לבונה אתרים מקצועי, בעל ניסיון ובמחיר אטרקטיבי. ממשק הגלישה, עיצוב האתר ואיכות התוכן המופיע בלשוניות השונות, ישפיעו במידה רבה על כמות הכניסות לאתר. כשיש לכם אתר מרשים וידידותי למשתמש, תוכלו להשיג חשיפה רחבה יותר, להגיע לקהלים חדשים ולמצב את עצמכם כמובילים בתחום. מסיבות אלו, אני מקדיש תשומת לב מלאה לכל אתר ומקפיד להתאים אותו לצרכי הלקוח ודרישותיו.

למה וורדפרס?

יש סיבה טובה לכך שבניית אתרים בוורדפרס הפכה לאחת האפשרויות המבוקשות ביותר בקרב לקוחות עסקיים. מעבר לעובדה שאתר אינטרנט איכותי הוא חלק בלתי נפרד מתדמית העסק, הוא צריך לתת מענה לא רק לגולשים אלא גם לבעליו.

 וורדפרס זו מערכת מתקדמת לבניית אתרים, המציעה פלטפורמה ידידותית ונוחה לניהול. בוורדפרס יש אפשרות לתוספים המיועדים לקידום האתר, עדכוני אבטחה שוטפים, התאמה לגלישה מסמארטפונים ויתרונות רבים נוספים שבעיני תורמים רבות להצלחת אתרי תדמית.

שיתופי פעולה שעובדים לטובת הלקוח

אני מציע ללקוחותיי שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון, כל אחד בתחומו. המטרה היא לבנות אתר אינטרנט מקצועי, שישקף נכונה את התדמית העסקית ויסייע לקדם את מטרותיכם. איך אני עושה זאת? באמצעות עבודה הדוקה עם מעצבת גרפית, כותבים מקצועיים, חברת אחסון ושיתופי פעולה נוספים על פי הצורך.

סגירת תפריט
רוצים לנסות אותי?
אני מבטיח שלא תתאכזבו..

ניתן למצוא אותי גם בנייד 0542946309