בניית אתר עם פרילנסר

רוצים לבנות אתר תדמית מקצועי לעסק? לפני שאתם ממהרים לפנות לאחת החברות הגדולות, אני ממליץ על בניית אתר עם פרילנסר.

במקרים רבים אנו נוטים לחפש את השמות הגדולים ולסמוך באופן אוטומטי על מותגים מוכרים. אכן, יש לכך יתרונות רבים בתחומים מסוימים, אך כשמדובר בבניית אתר תדמית לעסק קטן או בינוני, זה יכול להיות ההחלטה החשובה ביותר.

בניית אתר - איך לעשות זאת נכון

השקעה באתר אינטרנט מקצועי לעסק היא צעד חכם ובעצם בלתי נמנע, אם רוצים להיות חלק מהעולם המודרני. כיום עסק שאין לו אתר אינטרנט שקול לעסק שאינו קיים, מכיוון שרוב הלקוחות עורכים קודם כל חיפוש ברשת ושואבים משם מידע ראשוני והמלצות. עבור עסקים קטנים ובינוניים הנושא חשוב אף יותר, כי באמצעות אתר מושקע הם יכולים לפרסם ולחשוף את המוצר או השירות שהם מציעים לקהלים רחבים, ולהבליט את מה שמייחד אותם ומבדיל אותם מהמתחרים.

אז למה דווקא איתי? בניית אתר עם פרילנסר? מכיוון שבעיני אתר אינטרנט הוא לא פס ייצור, ובכל לקוח אני מקדיש זמן לחשיבה ותכנון, כדי ליצור עבורו אתר שייתן מענה מדויק לצרכים הייחודיים שלו.

בניית אתר מקצועי עם פרילנסר - בגלל השירות

מלבד בניית אתרים בוורדפרס, אני מציעה גם חבילת שירותים הכוללת אחסון אתרים, דומיין, כתיבת תוכן, הדרכה על מערכת הניהול, התקנת תוספים חיוניים, שדרוג אתר קיים, שיפור מהירות האתר ושירותים בהתאמה אישית על פי הצורך. לכל פרויקט אני מקדיש את מלוא תשומת הלב ומציע ליווי לאורך כל שלבי התהליך וגם לאחר שהאתר כבר עלה לאוויר.

בניית אתר ע"י פרילנסר
פרילנסר בניית אתר

בניית אתר ע"י פרילנסר - בגלל המחיר

כשאתם פונים לחברה גדולה אתם משלמים גם על השם, על השכירות של המשרד, על המשכורות של צוות העובדים, עלויות התחזוקה והציוד וכן הלאה. לעומת זאת, כשאתם פונים לבניית אתר בעזרת פרילנסר, אתם משלמים תמורת השירות ומקבלים שירות עם תמורה. עבור עסקים קטנים ובינוניים מדובר ביתרון משמעותי, שכן דרכי ניתן להזמין בניית אתר תדמית מקצועי לעסק, בסכום אטרקטיבי במיוחד

אז איך מתקדמים? מתקשרים אלי או משאירים פרטים דרך האתר, ואשמח לחזור אליכם כדי לתאם פגישת הכרות.

סגירת תפריט
רוצים לנסות אותי?
אני מבטיח שלא תתאכזבו..

ניתן למצוא אותי גם בנייד 0542946309