קידום אתרים לעסקים קטנים – כמה זה עולה?

כל עסק היה רוצה קידום בגוגל, אך לא לכל עסק יש תקציבים שמאפשרים הוצאה קבועה של אלפי שקלים בחודש. על כך אדבר במאמר הבא ואציג בפניכם את הפתרון שלי לעסקים קטנים.

בקצרה – ניתן לקדם עסקים קטנים בתקציבים נמוכים החל מ-1000 ₪

אלטרנטיבה מעולה עבור עסק קטן דל תקציב היא קידום המתחיל מ-1000 ₪ בחודש לפי הפירוט הבא:

  • אופטימיזציה מלאה לאתר
  • מחקר מתחרים וביטויים
  • קידום חמישה ביטויים
  • הזמנת 7 מאמרים
  • רכישת שני קישורים חיצוניים
  • מעקב מיקומים
  • דו"ח חודשי

פירוט זה בהחלט יכול להוביל לשינוי דרמטי במצב האתר בגוגל ולהעלות בהדרגה את דירוג האתר וסמכותו. עם הזמן כאשר יתחילו לזרום פניות (מה שיכול לקחת כמה חודשים), ניתן לשדרג לחבילה גדולה יותר ולהנות מקידום מהיר יותר והרחבת ביטויי החיפוש וחשיפת האתר ללקוחות חדשים. ניתן לצפות בחבילות כאן

קידום אתרים בזול

מה ההבדל בין קידום אתר קטן לקידום אתר גדול?

התשובה היא כמויות, ועל כך אסביר. בקידום כל אתר בכל סדר גודל יש צורך בביצוע מחקר מתחרים וביטויים מעמיק, ביצוע אופטימיזציה ברמה הגבוהה ביותר לאתר, הזנת תכנים באופן תדיר והשגת קישורים חיצוניים.

ההבדל המהותי בין עסק קטן לגדול הוא בכמות התכנים, אורכם וכמות הקישורים החיצוניים האיכותיים שנרכוש עבורו ומכך נקבע המחיר החודשי.

כמה זמן ייקח לאתר שלי להתקדם בתקציב נמוך?

בנושא זמן הקידום יש הרבה פרמטרים שמשפיעים ואין דרך לדעת בדיוק כמה זמן יעבור עד להגעה עם ביטויים חזקים לעמוד הראשון, אך ניתן לתת זמן משוער לפי התחרות בתחום מול מאמצי הקידום, התלויים באופן ישיר גם בתקציב הקידום.

לדוגמא, אתר בתחום לא תחרותי בגוגל כמו סנדלר בכפר סבא יכול להגיע בביטוי החזק שלו לעמוד הראשון תוך חודשיים עד שלוש ברוב המקרים עם תקציב של 1000 ₪ בחודש *אל תתפסו אותי על המילה, זאת לצורך הדגמה. אתר בתחום תחרותי כמו עו"ד מקרקעין בתל אביב בתקציב של 2500 ₪ בחודש יכול לחכות מעל חצי שנה להתחיל לראות תוצאות בביטויים בתחרות בינונית ועד שנה לביטויים התחרותיים שלו.

למי כדאי לפנות עבור קידום בזול, לחברה או פרילנסר קידום אתרים?

ניתן לפנות גם לחברה וגם לפרילנסר עבור קידום בזול אך במקרה והקידום ייעשה ע"י חברה סביר להניח שהמענה שתקבל יהיה נמוך מאשר המענה מפרילנסר. חברה כידוע מעסיקה עובדים, משכירה משרד ובעלת התחייבויות והוצאות רבות שבאות לידי ביטוי בצורה כזו או אחרת ביכולת הביצוע שלהם כאשר מדובר בפרויקט קטן עם תקציב נמוך. לעומת זאת, פרילנסר עובד לבד על הפרויקט שלך, כל צומת הלב מוקדשת לך, והיכולת הביצועית שלו גדולה יותר כיוון שהנתח הסופי שלו מהפרויקט, גם כאשר מדובר בתקציב נמוך הוא גדול יותר.

איך אדע שמקדמים לי את האתר כמו שצריך?

פשוט מאוד, מעקב. מכיוון ולא תדע על כל פעולה ופעולה שהמקדם שלך מבצע באתר או מחוצה לו רצוי לבצע מעקב מיקומים אחת לזמן מסוים על ע"י אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

 

  • חיפוש הביטויים שסוכמו לקידום בגוגל וספירת המודעות שקדמו לה (המודעות האורגניות כמובן)
  • שימוש באחת האפליקציות המוצעות בחינם בחנות האפליקציות google play או app store. פשוט חפש את הביטוי "קידום אתרים" ותמצא את האופציה הנוחה לך עבור משימה זו.
  • מעקב אחר הדוחות החודשיים שמגיש לך המקדם או חברת הקידום ובדיקת ההתקדמות לעומק.

לסיכום – קידום בזול לעסקים קטנים זה בהחלט אפשרי!

אבל חשוב לזכור שאם מדובר בקידום בזול לעסק קטן שנמצא בתחום תחרותי ייקח זמן רב לראות תוצאות, אך מצב זה עדיין עדיף על כלל לא לקדם את האתר במנוע החיפוש המוביל בעולם אשר נותן מענה לכלל הלקוחות שלך.

להצעת מחיר אטרקטיבית המתאימה לעסק קטן אתם מוזמנים לפנות אליי לנייד 054-2946309 או להשאיר פרטים באתר ואשמח לעזור.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..