כמה באמת מרוויחים מהורדת עבודות למיקור חוץ

המודל של עבודה עם שירותי מיקור חוץ הנו דבר מוכר וידוע בתחום הדיגיטל. חברות רבות עושות שימוש בשירותי מיקור חוץ מבלי שהלקוחות ידעו על כך בכלל. יש לכך סיבות רבות מדוע הן עובדות עם שירותים אלה, כמו למשל מצוקת כוח אדם, עומס של לקוחות בתקופה מסוימת במהלך השנה וכו'… אם אתם שואלים את עצמכם כמה זה רווחי לעבוד עם מיקור חוץ – ובכן יש כמה סוגי רווחים, בראשם כסף וזמן.

קידום ממומן בגוגל נקרא בשפה המקצועית גם PPC – שזה אומר תשלום לפי קליק. המודל הזה בעצם מבטיח למפרסם שהתשלום שלו יתבצע רק במידה ומישהו לחץ על מודעה שלו, במידה ולא היה קליק אזי לא יהיה חיוב של גוגל על החשיפה.

המודל הזה מבטיח לבעל העסק תשלום לפי תוצאות ומאפשר לו להוציא סכומי כסף גדולים יותר בידיעה שכל שקל שהוא משקיע בגוגל אכן הולך לתוצאות מוחשיות.

*חשוב לציין כי מודל זה זמין בעיקר ברשת החיפוש של גוגל. ברשת המדיה, ביוטיוב או אפילו כשעושים פרסום בפייסבוק ניתן לפרסם לפי מודל של CPM שהוא עלות ל-1,000 חשיפות.

מדוע לעבוד עם שירותי מיקור חוץ? (רווח שהוא לא בהכרח כסף)

  • להרוויח לקוחות חדשים – אם יש עומס של פניות ואתם לא רוצים להפסיד את הלקוחות החדשים שלכם תוכלו לשכור קבלן משנה שיבצע את העבודה תחת חסות החברה שלכם ולהרוויח עוד לקוחות לחברה.
  • לשמור על לקוחות קיימים – לעתים יש עומס גם בעזרת ההזמנות של לקוחות קיימים של החברה. לקוחות שהיו רגילים לקבל שירות מהיר ואיכותי, פתאום העומס והצמיחה בהזמנות תפס את החברה לא מוכנה מבחינת כוח אדם ועל כן כדאי להשתמש בשירותי מיקור חוץ כדי לשמור על הלקוחות.
  • לחסוך בזמן עבודה – ישנם לקוחות שמבזבזים לא מעט זמן לבית העסק, לקוחות אלה נקראים בזבזני זמן. שעות העבודה של עובדים במשרד הנן יקרות ועל כן כדאי להעביר את אותם לקוחות לשירותי מיקור חוץ המתומחרים לפי פרויקט.
  • לשפר את השירות – קבלן משנה ירצה לקבל מכם עוד הזמנות ולכן ייתן ללקוחות שלכם שירות מעולה, לעתים אפילו טוב יותר מאשר עובד במשרד שכבר מקבל את העבודה כמובן מאליו.

האם זה רווחי מבחינה כלכלית?

מיקור חוץ בארץ

גם מבחינה כלכלית מדובר בצעד רווחי במיוחד שכן כפי שאמרנו זמן שווה כסף וקבלן משנה חיצוני יכול לחסוך לכם זמן רב, לתמחר לפי פרויקט, כאשר גם התמחור לפי פרויקט יהיה כמובן נמוך מהסכום הסופי שתקבלו מהלקוחות שלכם. למעשה תוכלו לתמחר ללקוחות שלכם בכמה שתרצו ולשלם לקבלן המשנה רק את הסכום שסיכמתם אותו לסוג מסוים של אתרים.
כמו לדוגמא חברת ANVI Digital Agency.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו עשרות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..