בעולם הדיגיטלי כיום סרטונים הם סוג תוכן פופולרי מאוד

סירטונים שיווקיים

בעולם הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום סרטונים הם סוג תוכן פופולרי מאוד שחייבים להשקיע בו. הסרטונים יחברו אלינו יותר בקלות קהל אוהדים רב שכן בסרטון, כאשר רואים ושומעים את האנשים מאחורי העסק, קל יותר לסמוך עליהם ולרכוש מהם שירותים ומוצרים. כמו כן סרטון היא דרך נפלאה להעביר ללקוחות שלכם עדכונים, טיפים בעלי ערך וליצור בהם תחושות ורגשות שיאפשרו יותר הנעה לפעולה להשארת פרטים באתר או מכירת מוצר/שירות אונליין.

כמה עולה להפיק סרטון שיווקי לעסק?

אנשים רבים נוטים לחשוב כי סרטון שיווקי לעסק עולה אלפי שקלים להפקה. ובכן אם אתם צריכים צלם מקצועי, ציוד מתקדם, לשכור לוקיישן מתאים, לקנות תפאורה, להשכיר ניצבים/שחקנים אז בהחלט שזה יעלה אלפי שקלים. היום ניתן לצלם סרטונים שיווקיים נפלאים לעסק בהרבה פחות משאבים והוצאות.

כיצד ניתן להפיק במהירות ובזול סרטון שיווקי לעסק?

כל מה שאתם צריכים היא מצלמת סמארטפון איכותית שגם ככה בטח יש לכם או לאחד מבני המשפחה/עובדים/חברים שלכם, תצטרכו חצובה שעולה 100-200 שח בכל חנות פוטו (הוצאה חד פעמית) ופשוט לצלם את הסרטון שלכם. כמובן שתוכלו לעשות שימוש בתוכנות עריכת ווידיאו חינמיות לערוך את הסרטון שלכם או לשלם מעט לחברת פרסום המספקת גם שירותי הפקה ועריכה של סרטונים שיווקיים לעסקים שתבצע את העריכה עבורכם.

כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

אנו נלווה אתכם משלב האפיון של העסק, קהל היעד וערוצי השיווק אונליין המצריכים העלאת סרטונים לעתים קרובות, דרך רעיונות לסרטונים, בניית שלד לתכנים המועברים בסרטונים ועד לעריכת הסרטונים הסופית לאחר הצילום. השאירו את פרטיכם כאן למטה באתר לפרטים נוספים.

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..