מיקור חוץ

בניית אתר היא חלק משמעותי בשיווק ופרסום של כל עסק היום. בעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד מכירים בחשיבות של שימוש באינטרנט כערוץ שיווקי עיקרי עבור העסק שלהם וכיצד זה יכול להשפיע לטובה על העסק שלהם. פרסום נכון יכול לא רק לסייע בהגדלת ההכנסות בעסק אלא במיתוג העסק ושיפור המוניטין שלו בקרב המתחרים שלו בענף. הכול מתחיל מבניית אתר.

מי בונה לנו את האתר?

בכל הקשור לבניית אתר לעסק שלכם יש כמובן 2 אופציות אפשריות: האפשרות הראשונה היא שתשקיעו זמן בללמוד כיצד לבנות את האתר בעצמכם והאפשרות השנייה היא לשלם למיקור חוץ לבניית אתר עבורכם. בדרך כלל שירותי מיקור חוץ לבניית אתר (כלומר מישהו שיבנה את האתר עבורכם) היא המומלצת יותר, וודאי כאשר מדובר באתר העסק שלכם שאמור לקחת אתכם קדימה ולעזור לכם לקדם את העסק. האתר הוא כרטיס הביקור שלכם באינטרנט ואתם רוצים שהוא ייראה מקצועי, מעוצב ושיהיה נעים לגלוש בו.

מה חשוב שיהיה באתר שלנו?

אתם רוצים לבנות את האתר עם עיצוב קונספט ייחודי משלכם. אם האתר מבוסס וורדפרס למשל זה בסדר גמור לבחור תבנית, אולם עליה להלביש את העיצובים הייחודיים שלכם. אתם רוצים לכלול מידע אודות החברה, מוצריה ושירותיה ולאפשר כמה דרכים ליצירת קשר אתכם ושאלה יהיו בולטים וברורים לגולש. כמו כן צריך להתקין תוסף נגישות היום על פי חוק וכמובן להתחיל להזין באתר תוכן.

כיצד לתחזק את האתר בשוטף?

תחזוקת האתר באופן שוטף יכולה לכלול כתיבה והזנת תוכן באתר, שיתוף האתר ופרסומו באינטרנט, התאמת האתר לקידום במנועי החיפוש (לפחות מבחינת תכנים), הוספת תמונות ומדיה לאתר ועוד. כל אלה תוכלו לעשות בעצמכם או לשכור מיקור חוץ לבניית אתר שמתפרנס משירותי תחזוקת אתר שיעשה זאת עבורכם.

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והשירות. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו במספר 073-3742320. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..
פתח שיחה
צריך עזרה?
שלום לך :)
שמי דרור ואני אשמח לעזור!
לחץ "פתח שיחה" כדי לפתוח שיחת whatsapp
Powered by