מחפש דרכים לקדם את אתרך? קידום דרך הפייסבוק זו הזדמנות נהדרת עבורך

קידום בפייסבוק

כל עסק מעוניין בחשיפה גבוהה כדי להגיע ליותר לקוחות פוטנצייאליים. קידום דרך הפייסבוק הוא דרך פופולרית ויעילה ביותר לעשות זאת. כה הרבה נכתב על הפייסבוק ועל קידום דרך הפייסבוק. מדובר על מדיה חברתית פופולרית, אשר מיליוני אנשים הם בעלי חשבון פרטי בה. להרבה מהמשתמשים יש אפילו שני חשבונות ויותר. שנים רבות, הוזנו לתוך חשבונות אלו מידע ונתונים ותגובות של המשתמשים. ישנה מעורבות רבה ותחושה של שייכות. במיוחד בקבוצות השונות שהוקמו בדיוק למטרה זה. היו בעבר אי אילו פרשיות כמו פרטיות ורמת האבטחה שהעלו ספקנות והיסוס לגבי המדיה הזו, כמו גם מדיות נוספות חלופיות שהוקמו אבל עדיין, למרות הכל, הפייסבוק נשאר פופולרי ופעיל. ולכן  קידום בפייסבוק עדייין רלוונטי וחשוב לכל מי שמעוניין לפרסם ולהעלות את דרגת החשיפה של העסק שלו.

אופן העבודה ואפשרויות קידום דרך הפייסבוק

בסיס העבודה של פייסבוק הוא העלאת מידע של משתמש בדמות פוסט. ניתן להעלות כל סוג מידע (פרט למידע פוגעני שהוגדר ע“פ קריטריונים שונים). הפוסט יכול להגיע בצורות שונות כמו טקסט, וידאו, תמונות ועוד. כשרוצים לקדם את העסק, מכניסים תוכן שיעלה עניין וסקרנות אצל קוראי הפוסט ברמה מספקת שילחצו על קישור לאתר העסק או לדף העסקי של העסק. כל לחיצה על קישור או מעקב או אפילו תגובה, מאפשרת לקוראים אחרים בעלי אותו עניין גם לקרוא את הפוסט. כשאתם כותבים פוסט שיוצרים תנועה של תגובות, קוראים ועוקבים אתם בעצם עושים קידום דרך הפייסבוק ומגדילים את החשיפה שלכם ליותר ויותר משתמשים.  ככל שתהיה יותר תנועה, העסק יתייצב מבחינת המיתוג והיוקרה שלו, ועם הזמן הוא יהווה מוקד לקוראים רבים חדשים כותיקים אשר מעורבים ופעילים. זהו קידום שנעשה במעגליות באופן טבעי. מרכיב בסיסי בדרך העבודה של פייסבוק הוא אופן חשיפה הפוסטים. תוכנה יודעת להעביר את הפוסטים בהתאם למי שאנו רוצים. ככל שבתהליך הקידום יעשה מיקוד לקהל היעד ולמסר שרוצים להעביר (תהליך שנקרא פילוח), כך, תעלה הסבירות לחשיפה ללקוחות פוטנציאליים מתאימים ולקידום העסק.

לעשות את הקידום באופן עצמאי

זהו עולם לא מוכר להרבה מבעלי העסקים, וכדי לעשות קידום דרך פייסבוק נכון ויעיל חשוב להבין יותר לעומק. יחד עם זאת, לא מדובר על נושא מורכב במיוחד אלא רק נדרש הזמן וההעמקה. תוכלו לקרוא על כתיבת פוסט שמביא לקוחות כמו גם על קידום אורגני או ממומן. המידע קיים. אל תחששו ללמוד את הנושא. יחד עם זאת, ישנן חברות אשר מתמחות ומתעסקות בקידום דרך הפייסבוק כך, שאתם לא לבד, ותוכלו להתייעץ ולשאול. כמובן, תוכלו להעזר בפייסבוק ולחפש אחר קבוצות אשר מתמקדות בקידום דרך הפייסבוק ומשתפות מידע. כך תוכלו גם לראות איך כטח הקידום עובד כאשר אתם אלו אשר מחפשים אחר פתרון לצרכים שלכם.

ספר לי מה דעתך..

shahar93

shahar93

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והשירות. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו במספר 073-3742320. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..
פתח שיחה
צריך עזרה?
שלום לך :)
שמי דרור ואני אשמח לעזור!
לחץ "פתח שיחה" כדי לפתוח שיחת whatsapp
Powered by