בעל אתר? אלו התוספים המומלצים להורדה לאתר שלך

כל בונה אתרים בוורדפרס חייב להתמצות בנושא התוספים ומומלץ מאוד שיהיו כמה תוספים שאיתם יעבוד קבוע בכל אתר על מנת לשמור על רמה טובה של עבודה. בעמוד זה אפרט על תוספים מומלצים עיקריים איתם אני עובד בכל אתר ואתן קישור להורדה של כל אחד. בהצלחה

תוסף עריכת העמודים - אלמנטור / ואלמנטור פרו

ניתן היום לבנות אתרים בכל מיני דרכים ובכל מיני מערכות אך אני ממליץ לפחות למתחילים (וגם למתקדמים שלא רוצים להתעסק בקוד) לעבוד עם אלמנטור לבניית אתרים. תוסף אלמנטור הוא תוסף מדהים בשיטת drop and drog אשר נותן מענה מקיף לבונה האתרים בכל מה שנוגע לעיצוב האתר ועריכת התוכן בקלות ובזריזות ע"י ספריית אלמנטים כמעט לכל דבר שצריך, אפשרויות רבות ומגוונות לעריכת כל אלמנט, יצירת טמפלטים לעבודה חוזרת עם אותו איזור, יצירת הנפשות לאלמנטים, שימוש בטמפלטים מוכנים של אתרים שלמים או של איזורים מכל סוג ועוד הרבה. תוסף חובה לכל בונה אתרים. מי שרוצה לקבל את סל האלמנטים המלא צריך לרכוש את גרסת הפרו.

הורדת התוסף 

תוסף SEO הכי מומלץ והכי מפורסם - YOAST

כל בונה אתרים, גם מי שרק מתחיל לעבוד ואינו מבין ב-SEO חייב להכיר את תוסף YOAST . תוסף מדהים אשר נותן מענה מלא בכל הנוגע לאופטימיזציה בתוך האתר (on page). היתרון הבולט ביותר בו הוא האפשרות לקבוע לגוגל מה כן (ומה לא) לאנדקס, לשלוח מפת אתר, לערוך בקלות את מטא כותרת ומטא תיאור של כל עמוד ולקבל הנחיות מדויקות בצבעים של רמזור, מה לבצע על מנת לשפר את האופטימליות של כל עמוד מול גוגל. תוסף חובה בכל אתר.

הורדת התוסף

תוסף האצת אתר מעולה (תוסף קאש) wp-rocket

אחד המדדים החשובים של גוגל לדירוג אתרים הוא מהירות הטעינה שלהם. חלק מהפעולות הנדרשות לשם כך הוא שימוש בתוסף קאש אשר יוצר קבצים זמניים של האתר שיטענו במהירות במקום משיכת הקבצים המקוריים מהשרת, מה שמקצר משמעותית את מהירות הטעינה. תוסף wp-rocket בנוסף להיותו תוסף קאש עושה עוד מגון פעולות לייעול טעינת האתר כמו טיפול במסד הנתונים של האתר, ניקוי קוד מיותר ועוד הרבה. על כן הוא הפך לתוסף הקאש המומלץ לפי רוב מקדמי האתרים. עניין חשוב: תוסף זה הוא בתשלום ויכול לגרום במקרים מסוימים לשבירת האתר (עליה לא טובה של עיצוב האתר). במקרה כזה יש למחוק את התוסף ולהתקין תוסף חלופי מספריית התוספים של וורדפרס.

הורדת התוסף 

תוסף קיבוץ תמונות מומלץ - shortpixle

כחלק מעבודת שיפור טעינת האתר ובכלל בעבודה השוטפת של בניית האתרים חובה לדאוג לגודל תמונות תואם לגודל המוצג במסך. כאשר התמונה נמצאת באתר בגודל ומשקל לא תואם לתצוגה יקרה אחד משני אופציות: במקרה והתמונה גדולה מידיי האתר יטען לאט יותר. במידה והתמונה קטנה מהתצוגה התמונה תהיה מפוקסלת (הכוונה לתמונה מטושטשת ולא נקייה וחדה) על כל מקרה כאשר התמונה לא בגודל המתאים זה לא טוב. על כן נוצרו תוספי קיבוץ תמונות רבים וביניהם אני ממליץ בחום על תוסף shortpixle . התוסף בתשלום לפי חבילות אך משתלם ביותר לדעתי.

הורדת התוסף 

תוסף נגישות מומלץ וחינמי - enable

תוסף נגישות היום זה תוסף חובה לכל אתר. יש הרבה חברות ותוספי נגישות בתשלום וכל אחד מכסה דברים שונים. אני ממליץ על תוסף enable כיון שהוא חינמי, נוח להתקנה ומכסה חלק נכבד מהתקנות בחוק. ניתן לקבל פרטים נוספים באתר שלהם. תוסף מעולה! אני ממליץ בחום.

הורדת התוסף 

ספר לי מה דעתך..

shahar93

shahar93

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והשירות. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו במספר 073-3742320. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..
פתח שיחה
צריך עזרה?
שלום לך :)
שמי דרור ואני אשמח לעזור!
לחץ "פתח שיחה" כדי לפתוח שיחת whatsapp
Powered by