אחסון אתרים

אחסון אתרים

אם יש לכם עסק הרי שחייב להיות לכם גם אתר באינטרנט. אם אין לכם עדיין אתר כזה אתם וודאי מבינים כעת את החשיבות שלו שכן המתחרים שלכם משיגים לעצמם מדי יום לקוחות חדשים ונאמנים לעסק שלהם ואתם עדיין משתרכים מאחור ומחכים לשאריות. עכשיו כשאתם עושים צעד קדימה ובונים לעצמכם אתר אינטרנט כדאי לכם להכיר גם את המושג אחסון אתרים ומהיכן כדאי לרכוש אותו.

על קצה המזלג – מהו אחסון אתרים?

בדיוק כפי שאתם צריכים לקנות אדמה כדי לבנות עליה בית, כך גם תצטרכו שרת אחסון כדי להקים עליו את אתר האינטרנט שלכם. השרת הוא מעין שטח וירטואלי עליו ניתן לאחסן את קבצי האתר שלכם ולמעשה זו הדרך להעלות אותו לאוויר כדי שהציבור יוכל לגלוש גם באתר שלכם כמו באתרים אחרים באינטרנט. ישנם שרתים ישראלים ושרתים הממוקמים בכל רחבי העולם ובעלי השרתים גובים תשלום חודשי/שנתי לשכירת מקום אחסון בשרת שלהם.

האם כדאי לקנות שרת בארץ או בחו"ל?

מבחינת קידום אורגני, תמיכה ויתרונות רבים אחרים בהחלט כדאי לרכוש שרת ישראלי הממוקם כאן בישראל. אנו ממליצים לקרוא בהרחבה מאמר בנושא ולהכיר את היתרונות הרבים של שרת ישראלי מול שרת בחו"ל. בכל מקרה זוהי בחירה שלכם בלבד.

כמה עולה לי שרת כזה?

שרת איכותי עם מספיק מקום לאתר שלכם ואף ליותר מכך עשוי לעלות באזור ה60-80 שח בחודש. כמובן שיש שרתים זולים ויקרים יותר בהתאם לכמות שטח האחסון שאתם מקבלים ומשתנים אחרים המשתנים בהתאם לחבילת האחסון והחברה שעמה אתם עובדים. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר עבורכם.

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..