תוכנות עזר לבניית אתרים שכל בונה אתרים חייב להכיר | חינם

כחלק מהעבודה השותפת של בניית האתר אין מנוס אלא להשתמש בתוכנות עזר לבניית אתרים כדי לבצע משימות מסוימות. מי שלא מכיר לפחות כמה עזרים יהיה לו קשה מאוד להגיע לאתר ברמה טובה וכל הפעילות שלו בתחום תהיה רדודה. בעמוד זה אציג בפניכם את התוכנות איתן אני עובד בשותף כחלק מעבודתי בבניית האתרים.

תוכנת עריכת תמונות - Pixlr X

תוכנת און – ליין מעולה לעריכת תמונות וקלה לשימוש. רוב השימושים בתוכנה הם חינמיים וניתן לבצע בה פעולות של חיתוך תמונות, קיבוץ תמונות לגודל מבוקש, הסרת רקע לתמונה (רקע שקוף) הזנת רקע חדש לתמונה ושליטה בגודל הרקע ובשטח שהוא תופס. כמו כן גם אפשרויות רבות של שליטה בצבעים והגוונים השולטים בתמונה ואופציות נוספות. ממליץ בחום. אני עובד איתה בכל פרויקט חדש. 

למעבר לתוכנה  >>

תוכנת עריכת תמונות

תוכנת רקע שקוף לתמונות - remove

תוכנה מעולה ופשוטה מאוד לתפעול. כלי חובה לכל בונה אתרים. כל שנדרש הוא לטעון את התמונה הנדרשת והיא תקבל רקע שקוף אם היא עומדת בדרישות של המערכת. במידה והרקע השקוף לא יהיה מדויק יש בתוכנה כלים נוספים להשלמת הפעולה. ממליץ בחום.

למעבר לתוכנה  >>

תוכנת רקע שקוף

תוכנת עיצוב באנרים ולוגואים - canva

תוכנה מפורסמת מאוד וחובה לכל בונה אתרים לדעת על קיומה (ולהשתמש בה לפי הצורך) היתרון המרכזי של canva מול תוכנות מתחרות הוא מגוון רחב מאוד של טמפלטים מוכנים למגוון סוגי באנרים כמו קאבר פייסבוק, סטורי באינסטגרם, לוגואים ועוד הרבה אשר ניתן להוריד לתוכנה ולערוך אותם. בנוסף התוכנה מלאה במאגרי תמונות ואייקונים (החל מחינם ועד תשלום 1$ או יותר) לשימוש חופשי. ניתן לקבוע את סוג הקובץ שבו תישמר העבודה ועוד אופציות נוספות. ממליץ בחום

למעבר לתוכנה  >>

תוכנה לעריכת באנרים

תוסף לדפדפן לזיהוי קוד צבע - ColorZilla

תוכנה חובה לכל בונה אתרים. אין אתר שאני בונה ללא שימוש בה. תוכנה פשוטה שכל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הצבע (מתוך דף אינטרנט בלבד) שאתם רוצים לזהות ותקבלו את הקוד שלו. תוכנה פשוטה ומועילה בטירוף. מציע להתחיל להשתמש בה כבר מעכשיו! זה רק יעזור לכם.

למעבר לתוכנה  >>

תוכנה לזיהוי צבעים

תוכנה לבדיקת מהירות אתר - speedom

כל בונה אתרים חייב שיהיה לו אינדיקציה למצב האתר מבחינת מהירות טעינה. קיימות הרבה תוכנות ברשת אך אני ממליץ על התוכנה הזו למרות שרמת הדיוק שלה לא הגבוהה ביותר אך זוהי תוכנה ברורה יותר וקלה יותר להבנה וטיפול בריג'קטים. לבונה אתרים מתחיל אני ממליץ לעבוד איתה.

למעבר לתוכנה  >>

תוכנה לבדיקת מהירות טעינה

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..