מחפש חברת אחסון? אל תסגור עם חברה לפני שתקרא את המאמר הבא

כיום כל בעל עסק מכיר בחשיבות של אתר אינטרנט ואחסון אתר לעסק שלו. למעשה, ישנם יזמים בעלי עשרות ואולי אף מאות אתרים שונים בעסק שלהם. אחסון האתר חשוב מאוד ומשפיע לא רק על ההוצאה החודשית של העסק שלכם, אלא גם על חוויית המשתמש של הגולשים שלכם, על קידום אתרים ועל פרמטרים רבים אחרים.

האם כדאי לנו לאחסן אתר על שרת בארץ או בחו"ל?

כאשר אנו באים לבחור חברת אחסון אתרים אנו לוקחים בחשבון קודם כל היכן קהל היעד של האתר שלנו נמצא. הסיבה לכך היא התשובה להשאלה: האם עדיף לאחסון את האתרים שלנו בארץ או בחו"ל? ובכן הכול תלוי בקהל היעד של האתר שלכם. גולש ישראלי יוכל ליהנות מגלישה מהירה ונוחה יותר באתר שלכם אם תשכרו שטח אחסון על שרתים ישראלים. הסיבה לכך נתונה בכמות התחנות שהגולש עובר בין הנקודה שבה הוא מתחבר לאינטרנט ולאתר שלכם לבין הנקודה שבה יושב האתר (על איזה שרת ומה הדרך אליו). אם תשתמשו באחסון אתר היושב בארה"ב למשל, לקהל ישראלי שינסה לגלוש לאתר מהארץ, הרי שזה יעבור תחנות רבות בכל עמוד שילחץ עליו באתר שלכם ולכן זמן הגלישה שלו יהיה איטי יותר.

כיצד משפיע אחסון אתר על קידום האתר בגוגל?

אחד הפרמטרים המשפיעים על הקידום האורגני של האתר שלכם הוא חוויית המשתמש באתר. גוגל מעוניינת להציג לגולשים שלה את התוצאות האיכותיות והרלוונטיות ביותר למה שהם מחפשים. משום כך, לא רק שהם רוצים להציג לגולשים שלכם תכנים רלוונטיים לביטויים שהם חיפשו, אלא גם שהאתר צריך להיות בעלת מהירות טעינה גבוה שהגלישה תהיה מהירה ונוחה לגולשים. גלישה איטית לעומת זאת, עשויה לגרום לגולשים לעזוב את האתר שלכם מהר מאוד, שכן גם זה יכול להשפיע בעקיפין על הקידום האורגני של האתר שלכם, שכן הוא עשוי להשפיע לרעה על זמן השהייה באתר שלכם.

אחסון אתר

המפרט הטכני של אחסון אתר דרכי

שירות תמיכה במייל, בטלפון ובוואצאפ
גיבוי יומי
עד 7 תיבות מייל
5 בסיסי נתונים
נפח אחסון 1000 MB ותעבורה עד 60 GB
שרת מהיר SSD
תעודת SSL לדומיין
גישה מלאה לקבצים FTP בכל זמן נתון
גישה מלאה לבסיס נתונים

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..