מתחיל לבנות אתרים? טפסים אלו יעזרו לך בעבודה | להורדה בחינם

חברות דיגיטל, פרילנסרים וחברות בניית אתרים צריכים בתחילת התקשרות עם לקוח להשתמש בטפסים כגון הסכמי עבודה, אפיון אתר, הצעות מחיר ועוד כדי לבצע את העבודה באופן מקצועי ועל הצד הטוב ביותר. במאמר זה אתן דגשים לשימוש בכל מסמך וכמובן טפסים להורדה שאני ממליץ לשימוש באותו נושא.

טופס הצעת מחיר

ההתקשרות הראשונה עם הלקוח מתבצעת כמובן ע"י הצעת מחיר. זה הדבר הראשון שהלקוח מקבל מאיתנו וסביר להניח שכאן הלקוח יחליט אם לבחור בנו או לא. צריך לקחת בחשבון שהלקוח כנראה קיבל עוד הצעות מחברות מתחרות על כן חשוב לשים דגש על כל פרט ולמכור את עצמנו בין השורות.

להורדת מסמך הצעת מחיר  >> 

קובץ להורדה

טופס אפיון אתר

ברגע שעברנו את שלב הצעת המחיר וחתמנו על הסכם עבודה מסודר, הגיע הזמן להתחיל לעבוד על האתר. כדי שאנחנו (או בונה האתרים שלנו) נדע את כל הפרטים עבור בניית האתר נוצרו מסמכי אפיון אתרים. אני ממליץ על שימוש במסך האפיון שאני יצרתי. מניסיון אישי מדובר על מסמך אפיון ממוקד ויעיל. תשתמשו בו. 

להורדת מסמך האפיון  >>

קובץ להורדה

טופס סידור שבועי / חודשי

פה אני כבר נכנס לעבודה השוטפת של בניית האתרים. אם אתה בונה אתרים מתחיל/ מתקדם ואתה מתחיל לקבל עבודות על בסיס כמעט קבוע אני ממליץ לך לשמור על סדר ולקבוע זמן ויום לכל פרויקט (לפחות כך אני עושה וזה עובד לי טוב). כדי להצליח לעשות סדר בפרויקטים אני ממליץ לעבוד עם טבלה שבועית/חודשית ולהציב בה כל פרויקט בזמן הגיוני לביצוע על הצד הטוב יותר. 

להורדת הטבלה  >>

קובץ להורדה

טופס ניהול לקוחות

בהמשך לעבודה השוטפת בתחום ועל מנת לשמור על הסדר בכל מה שקשור בניהול הלקוחות שלכם: מתי נכנס כל פרויקט, פרטים מלאים של כל לקוח, מי שילם וכמה ועוד פרטים נוספים, אני ממליץ להשתמש בטבלה ולהזין בא פרטים בכניסת כל פרויקט וכך לשמור על הסדר ועל הרמה הגבוהה. 

להורדת הטבלה  >>

קובץ להורדה

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..