למה עדיף להשתמש במיקור חוץ מהבית | כחול לבן

שירותי מיקור חוץ נפוצים גם בישראל וגם בכל העולם למעשה. לעתים רבות קל ומשתלם יותר לשחרר עבודה או לקוח מסוים לטיפול אצל נותן שירותים חיצוני. כך למשל חברת קידום אתרים שהלקוחה שלה רוצה כמות גדולה של מאמרי תוכן כל חודש שחברת הקידום לא יכולה לספק במסגרת חבילת הקידום – היא תגייס פרילנסר חיצוני העוסק בכתיבת התוכן ותסגור בהצלחה את העסקה מול הלקוחה, תיראה כאילו היא סיפקה את השירות מטעמה ואפילו תרוויח כסף מההפרש שבין מה שהלקוח שילם לה ומה היא שילמה לכותב התוכן.

מיקור חוץ כחול לבן מול מקורות זרים:

יש יתרונות וחסרונות גם לקבלני משנה כחול לבן וגם לקבלני משנה זרים, אולם כאשר מדובר בעבודה בעברית ללקוחות ישראלים, כדאי לפרנס את אזרחי ישראל על פני אנשים זרים מחו"ל המספקים את השירותים שלהם לכל העולם ולכן גם מלאי הלקוחות שלהם לא מוגבל. בעזרה למישהו ישראלי ומתן עבודה אתם תורמים ליותר ויותר אנשים ישראלים להתפרנס בכבוד, לשמור על הסטטוס קוו החברתי, לשפר את הסטטוס הכלכלי וכמובן שיש לכך גם יתרונות רבים יותר:

  • שאיפה של הפרילנסר, שזקוק יותר לעבודות בעברית בשפת האם שלו, לקבל יותר עבודה מכם ולכן יעשה עבודה מעולה עם שירות מעולה.
  • קל יותר בשפת האם שלנו לעגן פרטים בהסכם משפטי בעבודה בין הצדדים ובצורה ברורה.
  • קל יותר להתנהל משפטית מול קבלן משנה המפר אתכם הסכם מאשר עם מישהו בחו"ל.
  • שירות לקוחות כחול לבן בעברית עבור הלקוחות שלכם.
  • מיקור חוץ כחול לבן אבל עובד כאילו הוא נציג של החברה שלך ולכן יהיה לו אכפת לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, שלא כמו מישהו במדינה זרה שנמצא רחוק ממך ויודע שאם ידפוק אותך או ילכלך את שמך הוא לא יראה אותך לעולם…

 

לסיכום; אנו כמובן בעד מיקור חוץ כחול לבן ומתן עבודה ופרנסה לכמה שיותר ישראלים, זאת בנוסף ליתרונות רבים אחרים. צרו קשר בטלפון או באתר לפרטים נוספים והזמנת השירות.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..