קידום אתרים עם פרילנסר | יתרונות וחסרונות

קידום אתרים עם פרילנסר הוא מלאכת מחשבת. לא זו בלבד שאתם צריכים לדאוג לעיצוב של האתר, למקם בו תוכן איכותי, להעלות תמונות חדות או לצלם סרטון תדמית, עליכם גם לדאוג לכך שהאתר שלכם יגיע לתוצאות הראשונות בגוגל. כי אם תופיעו בתוצאות האחרונות של העמוד הראשון או בעמוד השני חלילה, ייתכן שהגולשים לא יגיעו אליכם כאשר יקלידו בשורת החיפוש "רופא שיניים בכפר סבא" או "אינסטלטור ברמת גן". בניית אתרים עם פרילנסר שיודע לקדם אתרים יכול לסייע לכם להתגבר על הבעיה.

מדוע דווקא פרילנסר?

היום פועלות חברות קידום גדולות לצד פרילנסרים. אלה ואלה מבטיחים לכם תוצאות, אך לעתים כדאי להעדיף קידום אתרים עם פרילנסר על פני קידום דרך חברות הקידום, ואלה כמה סיבות לכך:

  • יחס אישי – כשאתם עובדים עם פרילנסר, אתם מקבלים מענה מהיר ומקצועי ויחס אישי. בעוד בחברה גדולה אתם עשויים "ליפול" על מקדמים שונים והאתר שלכם עלול לעבור ידיים רבות, הרי כאשר פרילנסר אחד עובד על האתר שלכם, הוא מכיר אותו מאל"ף ועד תי"ו. זאת משום שהפרילנסר עצמו ביצע באתרכם את כל הפעולות הנחוצות שיסייעו לקדם אותו למעלה.
  • מחיר זול יותר – כאשר אתם עובדים עם חברה לקידום אתרים, אתם משלמים בלא יודעין על מגוון רחב של הוצאות – מים, חשמל, שכר עובדים, ארנונה, שכירות ומה לא. בהתאם לכך, המחיר עבור קידום האתרים גבוה יותר. מנגד, קידום אתרים עם פרילנסר פטור מכל התשלומים הנלווים, ועל כן הוא יגבה מכם מחיר נמוך יותר.
  • חברת קידום גדולה ומוכרת לא תמיד מקדמת טוב יותר – זאת משום שפעמים רבות מקדמים שעובדים במסגרת חברה ומקדמים עצמאיים עושים את אותה העבודה: אופטימיזציה לעמודים, סידור הקישורים הפנימיים, מיקום ההיררכיה באתר ועוד. עם זאת, הפרילנסר עשוי להעניק לכם את אותם השירותים במחיר זול יותר.
  • מתאים גם לכמה שעות ייעוץ – חברות גדולות לקידום אתרים מעודדות אתכם לרכוש אצלם חבילות, כשלעתים כל שאתם זקוקים לו הוא ייעוץ קצרצר של כמה שעות אחת לחודש. הפרילנסר זמין עבורכם כדי להעניק לכם את השעות האלה בחפץ לב וללא התחייבות.
  • עוזר לכם לעזור לעצמכם – הפרילנסר פנוי יותר לשיחות אישיות עם הלקוח, ופעמים לא מעטות הוא מסייע לכם להתקדם ונותן לכם טיפים טובים ומשמעותיים שיעזרו לכם לקדם את אתרכם. זאת ועוד, בדרך כלל יש ברשותכם את כל הגישות לאתר, בעוד חברות קידום גדולות אוהבות לשמור את הגישה לאתר לעצמן.

לסיכום, ראינו כי קידום אתרים עם פרילנסר יכול להקפיץ את האתר שלכם למקומות הראשונים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא מקדם עצמאי אמין ומקצועי.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..