כמה עולה להשתמש בשירותי קבלן משנה בארץ

מיקור חוץ בארץ

שימוש בקבלני משנה יכולה להיות דבר משתלם או כישלון כלכלי, הכול תלוי מול מי אתם עובדים, האם יש הסכם שמעגן את העבודה בין הצדדים (או הסכם לפי פרויקט שמאפיין את התשלום והאפיון לאותו פרויקט ספציפי) ועוד. אין ספק שיש יתרונות רבים לשימוש בקבלני משנה ישראלים אולם כדאי לסכם אתם מראש את ענייני התמחור על מנת להימנע מהוצאות מיותרות בהמשך.

מאפיינים לתמחור עבודה עם קבלן משנה:

  • אפיון פרויקט – מהי הרמה הנדרשת של הפרויקט? האם מדובר באתר וורדפרס פשוט? אתר בתכנות מלא? אתר הדורש מקבלן המשנה ללמוד מערכת חדשה ולהתאים את עצמו? אתר עם תוספות תכנות ושינויים שונים? בניית מערכת מסובכת?
  • זמן עבודה – זמן העבודה משתנה בין קבלן משנה אחד לאחר. יש קבלני משנה שידעו להרים אתר וורדפרס איכותי ביום-יומיים ואחרים עשויים לקחת להם שבוע. בשל עובדה זו הם יתמחרו לכם את העבודה לפי שבוע זמן שלהם ולא לפי יום-יומיים.
  • משרד/עובדים – אם לקבלן המשנה יש משרד והוצאות משרד או עובדים שעובדים עבורו – אתם תשלמו ככל הנראה גם על אותם עובדים. כלומר שתצטרכו לשלם יותר מהרגיל שכן הוא צריך לממן את העובדים שלו וגם להשאיר לעצמו משהו להתפרנס ממנו. כל זמן שאתם מקבלים שירות משתלם ואתם בראש שקט אז אין בעיה ולעתים זה עדיף.

החשיבות של עבודה עם קבלן משנה ישראלי ולא מחו"ל:

כדאי לעבוד עם קבלן משנה בארץ שיספק לכם עבודה מקצועית טובה ואיכותית, יעריך את הפרנסה והעבודה שאתם מעבירים לו וירצה לקבל מכם עוד עבודה. ישנם קבלני משנה שעובדים רק בשפה העברית ויודעים כי כמות הלקוחות מוגבלת ועל כן יעריכו כל עבודה ויבצעו אותה על הצד הטוב ביותר. מתן שירות בעברית גם יסייע לתקשורת בין קבלן המשנה שעובד כביכול תחת השם שלכם לבין הלקוח.

מחיר מיקור חוץ

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..