מוצף עבודות? התחל למנף | איך למנף עסק לבניית אתרים במאמר הבא

אין ספק כי האינטרנט הוא ההווה והעתיד. האינטרנט נחשב כיום למקור מס' 1 לחיפוש מידע, לרכישת מוצרים, לשיווק ופרסום, למיתוג, להספקת שירותים שונים, להנגשה של מידע ושירותים שונים ועוד. האינטרנט פועל עבורנו 24 שעות ביממה ולכן הוא משמש כמעין עולם וירטואלי שכולנו נמצאים בו גם אם לא נמצאים בו פיזית. כל בעל עסק היום צריך אתר אינטרנט ועם אלפי עסקים חדשים שקמים מדי שנה, נדמה שמקצוע בניית האתרים הינו פופולרי מתמיד. אז אם אתם מתכננים לפתוח עסק בניית אתרים משלכם, למדתם את התחום ואתם מוכנים להתחיל – כדאי ללמוד איך לפתח ולמנף את העסק.

שלב 1 – בניית התשתית שלכם:

שלב ראשון שבלעדיו לא תוכלו לצאת לדרך בשיווק של השירותים שלכם בבניית אתרים והוא לבנות את האתר שלכם. יהיה עליכם להשקיע הכי הרבה בבניית האתר שלכם כדי שזה יהווה דוגמת מופת ללקוחות שלכם שאתם יודעים מה שאתם עושים.

עסק לבניית אתרים

שלב 2 – תיק עבודות:

כעת יהיה עליכם לבנות את תיק העבודות שלכם. גם אם זה אומר שבהתחלה תצטרכו לבנות כמה אתרים בחינם לחברים שלכם שיש להם בתי עסק, או לבנות כמה אתרים לחברות פיקטיביות שתמציאו כדי שיהיה לכם תיק עבודות (ממש כמו התיק עבודות שלי). מי העסק העומד מאחורי האתרים שאתם בונים לא חשוב כל עוד אתם חברה קטנה לבניית האתרים וכי את הלקוחות יעניין לראות דוגמאות של מה אתם יודעים לבנות ובאיזו רמה.

שלב 3 – שיווק העסק:

בשלב השלישי של מינוף עסק לבניית אתרים תצטרכו להתחיל לפרסם אותו. תוכלו לעשות זאת באמצעות שיווק ברשתות החברתיות, קידום אורגני במנועי החיפוש (מה שיהיה לכם קשה לעשות בטווח הקרוב כיוון שהתחום בקרב בוני האתרים הינה עצומה) וכמובן פרסום ממומן. כדאי בשלב הזה גם לשלב שירותים משלימים נוספים כדי למקסם את הרווחים מכל לקוח שלכם וגם את הסיכוי שהוא יסגור אצלכם את בניית האתר שלו כאשר הוא יודע שהוא מקבל עוד שירותים במקום אחד כמו שירותי כתיבת תוכן, קידום אתרים בגוגל ופרסום בכלל.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו מאות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..