ספק משנה לבניית אתרים | כך בונים היום אתרים רבים ושומרים על רמת שירות

ספק משנה לבניית אתר

פיתוח עסק הוא תהליך שדורש מאתנו לא מעט. הוא מצריך מאתנו פיתוח משאבים נוספים תוך כדי תנועה, הרחבת מעגל העובדים בעסק, טיפול בכמות לקוחות גדולה יותר, טיפול ביותר סעיפי הוצאה והוצאות בכלל (כגודל ההכנסות בדרך כלל גם גדלות ההוצאות) וככל שהעסק גדול יותר כך יש עליכם אחראיות גדולה יותר כבעלי עסקים לשמור על המוניטין שלכם, לספק בזמן את העבודות ללקוחות שלכם ועוד. חברות בניית אתרים רבות, לא משנה אם מדובר בחברות קטנות של בונה אתרים פרילנסר או חברות בניית אתרים גדולות לעתים נתקלות בצורך לספק עבודות נוספות ללקוחות חדשים ולא מצליחות לעמוד בזמנים. לשם כך קיים ספק משנה לבניית אתרים.

מה עושה ספק משנה?

ספק משנה לבניית אתרים הוא בונה אתרים מקצועי הפועל למעשה כפרילנסר בתחום בניית האתרים כאשר קהל היעד שלו הוא לא לקוחות קצה (לפחות לא קהל היעד העיקרי שלו) אלא חברות בניית אתרים להן הוא מספק את השירות בצורה של מיקור חוץ. חברות בניית אתרים הרוצות לשמור על הלקוחות תחת שמם אך מחפשות אדם שיעשה את העבודה עצמה של בניית האתר ולא מספיקות לטפל בלקוח – פונות לספק משנה שיבצע את העבודה.

פרילנסר בניית אתרים
ספק משנה לבניית אתרים​

אז מי צריך ספק משנה ולמה זה חשוב להיעזר בו?

תארו לכם שאתם מרחיבים את העסק אבל לפתע עובד או שניים התפטרו לכם? אולי השבוע קיבלתם יותר לידים מהמצופה מהאתר שלכם ואתם לא רוצים להפסיד את הלקוחות הללו? לקוחות אלה לא רק יכניסו לכם כסף (בקיזוז העבודה עם ספק המשנה) אלא גם יהיו רשומים תחת השם שלכם ותיק העבודות שלכם ולכן במקרים כאלה ואחרים מומלץ להפנות את העבודה לספק משנה שיבצע אותה כביכול תחת שם החברה שלכם וכך תוכלו ליהנות משירותים מקצועיים, אמינים ומהירים מספק משנה לבניית אתרים שיהיה נאמן לכם וירצה לקבל מכם עוד עבודות כאלה בהמשך.

ספר לי מה דעתך..

דרור שלג

דרור שלג

קצת עלינו

אצלנו שירות לקוחות זו המשימה החשובה ביותר ולכן בכל אתר חדש אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב ודואגים ללוות את בעליו באופן אישי לאורך כל תהליך הבנייה והקידום. מאחורינו עשרות אתרים מוצלחים ואנו נשמח לעזור גם לכם. ניתן לפנות אלינו ישירות לנייד 054-2946309. נשתמע.. 

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

בוא נדבר ..

ניתן למצוא אותנו גם בנייד 0542946309

ענן תגיות

סגירת תפריט
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
קחו את העסק שלכם
צעד נוסף קדימה
השאירו פרטים ומייד נדבר..